Teslimat ve Kargo

Kargo ücretiniz ne kadar?

 

vesnadesign.com.tr üzerinden  sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

 

Kargom ne zaman ulaşır?

 

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 3-4 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki “Son Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Son Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

 

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

 

Siparişiniz Mng Kargo tarafından 09:00 – 17:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da 05372910855 numaradan iletebilirsiniz.

 

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için tıklayabilir ya da 05372910855 numaradan iletebilirsiniz.

 

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

 

Güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için tıklayabilir ya da 05372910855 numaradan iletebilirsiniz.

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

 

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. 

 

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

 

Almış olduğunuz ürüne bağlı olarak teslimat günleri değişmektedir. Özellikle açıklama kısımlarını okuyarak sipariş verilmesi tavsiye edilir.

 

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

 

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz vesnadesign.com.tr yeiade edilir.

 

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

 

vesnadesign.com.tr kargo işlemlerini Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim, soyad yazma zorunluluğu bulunmaktadır. 

 

Yurtdışına teslimatınız var mı?

 

vesnadesign.com.tr başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir tarafına kargo hizmeti vermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR